Pokoje

Zapewniamy zakwaterowanie w wygodnych budynkach wczasowych połączonych w jeden kompleks: 106 dużych pokoi 2- i 3-osobowych z możliwością „dostawki” oraz dwa dwupokojowe apartamenty. W sezonie grzewczym – ogrzewanie CO. W budynkach 4-kondygnacyjnym i 3-kondygnacyjnym znajdują się windy i szerokie loggie lub tarasy, a także podjazdy wygodne dla wózków dziecięcych, osób starszych i niepełnosprawnych. Nowoczesna kuchnia gwarantuje bardzo dobre posiłki serwowane w systemie „stół szwedzki” (bufet).

Oferujemy również turnusy kolonijne.

Wyposażenie

Dostępne są także: monitorowany (niestrzeżony) parking na ogrodzonym terenie OW, telewizory, czajniki elektryczne, naczynia, wyposażenie plażowe. Możliwość organizowania wieczorków tanecznych, wycieczek fakultatywnych, a nawet zabiegów rehabilitacyjnych i ćwiczeń usprawniających.

Rozrywka i rekreacja

Ośrodek posiada dwie duże, uniwersalne sale mogące służyć do prowadzenia zajęć dla Zielonych Szkół, na potrzeby szkoleń oraz wszelkich uroczystości okazjonalnych. Na drugim piętrze budynku znajduje się duży, słoneczny taras z leżakami sprawdzający się jako miejsce do relaksu. Dysponujemy również mini-siłownią na świeżym powietrzu służącą ogólnej poprawie kondycji. Od 2012 roku udostępniony został również kryty basen (płatny wg obowiązujących w ośrodku stawek).